HAKKIMIZDA

Aloria Garden Hotel

3700m² lik bir alana kurulmuş olup, 1500m² lik yeşil alana sahip olan otelimiz, 2 Temmuz 2011 tarihinde açılmış olan bir aile işletmesidir. Kapıdağ'ın eteklerinde dağ ve denizle iç içe, tatilerini huzur dolu bir ortamda, hem dinlenerek, hem eğlenerek geçirmek isteyen misafirlerimizi ağırlamaktan keyif duyar. Aloria Garden Hotel, hizmet sektöründe kullandığı tüm ekipmanların ve personel hizmetinin kalite standartlarına özen göstermektedir. Yiyecek ve içecekler için seçilen ürünlerin kalitesi de son derece önemlidir.

Otelimiz oldukça geniş bir yeşil alana sahiptir. Bu yeşil alanda bulunan çocuk parkında çocuklarınız güvenle oynayabilirler. Ayrıca trafiğe kapalı olan yürüyüş yolunda da güvenle vakit geçirebilirler. 25m² olan odalarımızın hepsi standart ve tavan yüksekliği 3 metredir. Hemen hemen hepsi deniz ve birçoğu Kapıdağ manzarası görmektedir.

Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcuttur. Her odada banyo, tuvalet, balkon, klima ve lcd tv bulunmaktadır. Tesisimizin odalarının olduğu bölüm 4 ayrı bloktan oluşmaktadır. Her blokta 3 kat, her katta 4 oda bulunmaktadır. Denize sıfır olan otelimizde aynı zamanda 10m x 20 m boyutlarında bir yetişkin havuzu ve hemen yanında bir çocuk havuzu bulunmaktadır. Beach volley oynayabileceğiniz geniş sahilimizde, otel müşterilerimize ait olan şezlong ve şemsiyeleri kullanabilir, su sporları yaparak eğlenebilir, dilediğinizce güneşlenebilir, sahile dilediğiniz şekilde yiyecek içecek servisi alabilir ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Hafta sonları ve özel günlerde canlı müzik programlarımızla eğlencenin tadına varabilir, müziğin keyfini sürebilirsiniz. Pool Barımız ise sabah 10:00 itbariyle günün her saatinde hizmet vermektedir.